Skip to main content

ChatGPT ja SEO online koolitus

Turundustreff koolitus

Kodulehe optimeerimine ehk SEO jaoks on kriitilise tähtsusega, kuna just otsingumootorid toovad enamasti üle poole veebilehe kogu liiklusest.

Peaaegu kõik turundajad kasutavad SEOd, et parandada enda veebilehe positsioone Googles. Optimeerimise tegevustesse kuulub väga mitmesuguseid töid ja see võtab enamjaolt päris palju aega. Nii kaotatakse aega ja raha teenuse sisseostmisele ning kliente konkurentidele.

Paljud on saanud aru, et tehisintellekti kasutamine on turundustegevuste efektiivsuse suurendamisel asendamatu. Üheks selliseks tööriistaks on OpenAI poolt arendatud ChatGPT, mis on osutunud hindamatuks vahendiks kodulehe optimeerimise tegevuste optimeerimisel.

ChatGPT on tööriist, mis muudab SEO haldamise kordades lihtsamaks, hoiab kokku turunduseelarvet ja vähendab olulisel määral sellele tegevusele kuluvat aega. ChatGPT ja SEO koolitus annab sulle teadmised, mille tulemusena saad panna SEO tööle nii, et kasutad võimalikult palju tehisintellekti oma tööde tegemiseks. Nii saad keskenduda tähtsamatele lõikudele ja suurem osa töömahust saab tehtud igapäevaste tööde käigus.

ChatGPT aitab aru saada, millised on nende toote või teenuse võtmeväärtused ning kuidas neid tekstides rõhutada. See võib hõlmata toote eristavaid omadusi, kliendile pakutavat kasu või isegi emotsionaalset väärtust, mida toode või teenus võib pakkuda. Turundajad saavad seejärel neid teadmisi kasutada oma reklaamide ja üldise brändisõnumi tugevdamiseks.

Koolituse tulemusena on sul palju rohkem häid ja praktilisi teadmisi:

Kuidas ChatGPT aitab otsingumootorite optimeerimisel (SEO)?

Kuidas luua ChatGPT abil klientide ootustele vastavat SEO sisu, pealkirju, metakirjeldusi jne.?

Kuidas ChatGPT aitab luua sisukamat sisumaterjali ja kirjutab sulle kirjeldused, mis aitavad Googlest rohkem külastajaid ning klientidelt tehinguid saada ?

Kuidas ChatGPT abil mõista kasutaja kavatsusi (search intent) kiiremini ja täpsemalt?

Kuidas tehisintellekt aitab luua erinevaid variatsioone Sinu materjalist ja leida sellised, mis toovad kõige paremaid tulemusi?

Mis on otsingumootori optimeerimise tehisintellekti praktilised tööriistad ja kuidas neid kasutada efektiivsuse suurendamiseks?

Millised on SEO tulemusteks vajalike tagasilinkide loomise AI vahendid?

Kuidas ChatGPT aitab struktureeritud andmete kasutamisega otsingutulemused nähtavamaks muuta ja saada rohkem klikke?

Kuidas ChatGPT abil Sul konkurentide tegevust analüüsida ja seeläbi Sinu ettevõtte eeliseid ning eristumisvõimalusi leida?

Hiljuti tuli välja ka tehisintellekti uus ja veelgi võimsam versioon GPT4, mida koolitusel kasutame.

Kui soovid ChatGPT abil SEO võimalusi põhjalikult tundma õppida ja oma konkurentidest paremaid tulemusi saavutada, siis on koolitus just sulle.

Koolitaja Priit Kallas jagab oma rikkalikke kogemusi ChatGPT kasutamisest, tuues esile praktilisi näiteid, mis aitavad sul paremini mõista, kuidas seda tehnoloogiat SEO töös kasutada.

GhatGPT ja SEO koolitus on mõeldud turundajatele

Võid julgelt koolitusele tulla, sest aitame alustajatel kiiresti hoo sisse saada ja edasijõudnud leiavad peensusi, mida nad varem kasutanud ei ole.

Koolitus on mõeldud Sulle kui tegeled ettevõttes turunduse või veebi haldamisega.

Sobib nii suurtele kui väikestele organisatsioonidele.

Google Adsi annab tulemusi ka väga väikese turunduseelarve puhul.

ChatGPT kasutamine turunduses suurepärane võimalus suurendada efektiivsust, säästa aega ja parandada tulemusi. Kui otsid võimalusi oma tööd produktiivsemaks muuta, siis on see koolitus just sulle.

Lisaks jagab koolitaja Priit Kallas enda kogemusi ja toob hulgaliselt näiteid, kuidas ta ise on viimase kuue kuu jooksul kasutanud ChatGPT-d oma töös.

Online koolituskeskkonnas saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadata

Ootame Sind uusi teadmisi omandama

Turundustreff.ee ja Priit Kallas

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

HINNAKIRI

Online koolituse maksumus on 249€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Koolituse online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 1 kuu jooksul alates kursuse tellimisest ja arve tasumisest.

Koolituse online keskkonda ligipääsu juhend

  • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online keskkonda siseneda…. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.
  • Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame ChatGPT spetsialisti Tunnistuse

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.