Skip to main content

ChatGPT kasutamine Facebookis ja Instagramis online koolitus

Turundustreff praktiline koolitus

Alates 2022 novembrist saavad turundajad oma töö optimeerimiseks kasutada võimast abimeest. ChatGPT võib suurendada turundustegevuse produktiivsust Facebookis ja Instagramis kordades.

Facebooki ja Instagrami postituste loomine ja kommentaaridele vastamine on tegevused, mida saad ChatGPT abil kiirendada ja samas suurema hulga tööd korraga ära teha.

Facebooki reklaamide tegemisel saab olema tehisintellektist palju abi, sest variatsioonide loomine on palju lihtsam. Saad anda ChatGPTle ette oma toote või teenuse info, mis loob selle põhjal reklaame, mis vastavad erinevatele mudelitele nagu näiteks AIDA.

Tehisintellekt võib leida ja kasutada ka teemasid, mis su sihtgrupile kõige paremini sobivad. Oma ideaalse kliendi profiiliga arvestamine on ChatGPT abil lihtsam kui kunagi varem.

ChatGPT saab aidata ka reklaamitegemise visuaalses osas. Kuigi see tööriist ise pilte ei tee, võib ta anda soovitusi, milliseid pilte kasutada.

Pane ChatGPT enda eest Facebookis ja Instagramis tööd tegema. Hiljuti tuli välja ka tehisintellekti uus ja veelgi võimsam versioon GPT4, mida koolitusel kasutame.

Kui sa soovid ChatGPT abil Facebookis ja Instagramis reklaamimise võimalusi põhjalikult tundma õppida ja oma konkurentidest paremaid tulemusi saavutada, siis on see online koolitus just sulle.

 • Koolitus on põhjalik ja praktiline
 • Koolitus on 6 tundi pikk ja käsitleb ChatGPT kasutamist Facebookis Ja Instagramis  terviklikult
 • Koolitusel saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7 ühe kuu jooksul
 • Koolitusel saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadata

Online koolitus annab sulle järgmised teadmised:

 • kuidas ChatGPT abil efektiivselt Facebookis ja Instagramis reklaami teha, oluliste sihtrühmadeni jõuda, nende tähelepanu võita ja hoida?
 • detailset infot olulistest nippidest, mis on eduka Facebooki kanali loomise ja haldamise jaoks oluline ning mida saab koheselt rakendama hakata
 • kuidas ChatGPT aitab leida Facebooki kaudu uusi kliente ja tuua tagasi neid, kes on valmis kordusostudeks?
 • kuidas sihtida Sinu veebilehel erinevaid tegevusi teinud inimesi?
 • kuidas ChatGPT aitab luua sõnumid sihtgruppidele, kellel võiks su toodete vastu huvi olla olenemata sellest, kas nad on sinust varem teadlikud?
 • kuidas remarketingi tegevustega sihtida oma lehel varem käinud inimesi vastavalt huvile, mida nad on üles näidanud?
 • kuidas jõuda oma klientideni erinevate seadmete kaudu ja näidata oma sõnumit vastavalt sellele, kuidas su kliendid oma erinevaid seadmeid kasutavad?
 • millised on Facebooki poolsed tehnilised ja sisulised võimalused ning piirangud, millega reklaamitegevustes arvestada?
 • milliseid tulemuslikke kampaaniaid on Facebookis tehtud ja millest oleks hea õppida?

Online koolitust viib läbi tunnustatud internetiturunduse asjatundja ja ChatGPT entusiast Priit Kallas.

Koolitustel osalejatele anname ligipääsu turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Ootame Sind ja Sinu kolleege osalema ainulaadsel online koolitusel.

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, TurundusTreff asutaja ja juht

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

HINNAKIRI

Online koolituse maksumus on 249€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Koolituse online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 1 kuu jooksul alates kursuse tellimisest ja arve tasumisest.

Koolituse online keskkonda ligipääsu juhend

 • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online keskkonda siseneda…. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.
 • Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame Tunnistuse

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.