Skip to main content

ChatGPT kasutamine Google Ads reklaamides online koolitus

Turundustreff praktiline koolitus

Turundajad saavad kasutada ChatGPT-d ka Google Adsi tegevuste efektiivsemaks korraldamiseks. Tehisintellekti lahendus suurendab tegevuste produktiivsust kordades ja teeb tüütud rutiinsed asjad sinu eest ära.

Sulle on kasulik õppida tundma ChatGPT võimalusi Google Ads reklaamides, SEST:

 • Google Adsi optimeerimiseks on tihti vaja kirjutada kümneid või isegi sadu reklaamtekste. Paljud nendest tekstidest on ühe teema variatsioonid. Sa ei ea raiskama oma aega sellele, et kümneid erinevaid reklaamide variatsioone teha ja võid selle töö rahulikult ChatGPT-le  jätta.
 • Google Adsi reklaamide tegemine ChatGPT-ga hoiab kokku sinu aega ja läbi selle saad teha rohkem reklaame, et erinevate sihtgruppide huve paremini tabada. 
 • ChatGPT pakub välja ideid, kuidas olemasolevaid kampaaniad optimeerida.
 • ChatGPT aitab paika panna, millistele väärtustele rõhuda oma reklaamides. 
 • ChatGPT annab sulle hulga peakirju, kirjeldusi ja üleskutseid, mida saad parimate tulemuste saavutamiseks omavahel kombineerida.
 • ChatGPT aitab aru saada, milliseid probleeme ja vajadusi su toode või teenus kliendi jaoks rahuldab. Samas saad kohe ka vastavaid teemasid puudutavate reklaamide mustandid, mida Google Adsis kasutada.

Aga ChatGPT väärtus Google Ads kampaaniates ei piirudu ainult reklaamide tegemisega. Saad korrastada ka tekstid oma maandumislehel, mis aitavad rohkem külastajaid tegutsema panna.

Pane ChatGPT enda eest Google Adsiga tööd tegema. Hiljuti tuli välja ka tehisintellekti uus ja veelgi võimsam versioon GPT4, mida koolitusel kasutame.

Online koolitusel leiad vastuseid järgmistele küsimustele:

 • Kuidas Google Adsi optimeerimiseks teha ChatGPT abil reklaamtekste?
 • Kuidas Google Adsi reklaamide tegemine ChatGPT abil hoiab kokku aega ja võimaldab teha rohkem reklaame, et erinevate sihtgruppide huve paremini tabada?
 • Kuidas ChatGPT pakub välja ideid, kuidas olemasolevaid kampaaniad optimeerida?
 • Kuidas ChatGPT aitab paika panna, millistele väärtustele rõhuda oma reklaamides?
 • Kuidas ChatGPT annab pealkirju, kirjeldusi ja üleskutseid, mida saad parimate tulemuste saavutamiseks omavahel kombineerida?
 • Kuidas ChatGPT aitab aru saada, milliseid probleeme ja vajadusi toode või teenus kliendi jaoks rahuldab?  

Kui soovid ChatGPT abil Google Adsis reklaamimise võimalusi põhjalikult tundma õppida ja oma konkurentidest paremaid tulemusi saavutada, siis on koolitus just sulle.

 • Koolitus on põhjalik ja praktiline
 • Koolitus on 4 akadeemilist tundi pikk ja käsitleb ChatGPT kasutamist Google Ads reklaamides  terviklikult
 • Koolitusel saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7 ühe kuu jooksul
 • Koolitusel saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadata

Koolitust viib läbi tunnustatud internetiturunduse asjatundja ja ChatGPT entusiast Priit Kallas.

Koolitustel osalejatele anname ligipääsu turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Ootame Sind ja Sinu kolleege osalema ainulaadsel koolitusel.

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, TurundusTreff asutaja ja juht

KOOLITAJAD

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

PROGRAMM

10.00 – 12.15 Koolituse I osa

12.15 – 13.00 Lõunapaus

13.00 – 15.00 Koolituse II osa

15.00 – 15.15 Koolituspäeva kokkuvõte, lõpetamine

Online koolituse maksumus on 249€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Koolituse online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 1 kuu jooksul alates kursuse tellimisest ja arve tasumisest.

Koolituse online keskkonda ligipääsu juhend

 • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online keskkonda siseneda…. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.
 • Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame Tunnistuse

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.