Skip to main content

ChatGPT kasutamine turunduses

Turundustreff praktiline koolitus

11.09.2024, Ajakirjandusmaja 4. Korrus, Pärnu mnt. 67A, Tallinn või Zoomi veebikeskkonnas.

Rakendust saab kasutada paljude tööde kiirendamiseks ja optimeerimiseks. ChatGPT võib aidata inimest sisutekstide loomisel, sotsiaalmeedia postituste ettevalmistamisel, meilide kirjutamisel, Exceli valemite koostamisel, programmeerimises, veebilehe edasiarendamises, klienditeeninduses jpm. 

Küsimus aga on, kuidas seda uut rakendust oskuslikult kasutama hakata?

Seepärast korraldame ChatGPT praktilise koolituse, kus osalejatel on võimalik õppida rakendust tehniliselt ja sisuliselt kasutama. Koolitaja on ChatGPT entusiast ja tippkoolitaja Priit Kallas.

5-tunnisel koolitusel saab enda teadmisi ja oskusi põhjalikumalt arendada järgnevatel teemadel:

 • Kuidas ChatGPT aitab kirjalikku ja visuaalset sisu kiiremini ja odavamalt arendada ning vähendada turundus- ja teeninduskulusid, parandades samal ajal teie töö kvaliteeti?
 • Kuidas tehisintellekt võib mõjutada peaga töötavate inimeste tulevikku?

Kuidas praktilises töös kasutada ChatGPT funktsioone:

 • Keelekorrektuur, kirjade kirjutamine – kuidas anda rakendusse lühikese tekstiga sisend ja saada tagasi korrektse ärikeelega kiri?
 • SEO – kuidas ChatGPT aitab leida optimeerimisvõimalusi?
 • Sotsiaalmeedia – kuidas rakendus võimaldab sinu antud sisendi põhjal panna kokku sotsmeedia postituse ja soovitada selle juurde sobivat pildimaterjali?
 • Kampaaniad – kuidas ChatGPT-d kasutada kampaaniate väljatöötamiseks, mis võivad suurendada konversioonimäärasid?
 • Sisuloome – Kui Sul on vaja abi sisumaterjali loomisel, siis kuidas anda ChatGPT-le ülesanne sisumaterjali kondikava luua – artikli struktuur, toote video peamised punktid, nimekiri teemadest, jpm. mis sihtrühmale huvitavad võivad tunduda.
 • Meiliturundus – kuidas ChatGPT abil luua meilide mallid, ettevalmistada artikleid ja tootekirjelduste lühendatud kokkuvõtteid uudiskirja panemiseks jpm.
 • Kliendisuhtlus – kuidas ChatGPT abil luua vastuseid klientide päringutele selliselt, et klient arvab end suhtlevat päris inimesega?
 • Stiilide kasutamine – kuidas ChatGPT võimaldab Sinu etteantud märkmetest luua erineva stiiliga (näit. akadeemiline, modernne, noortepärane, luuleline) kirju, artikleid, jutustusi, jne. Näiteks valmistab ChatGPT sinu märkmete põhjal Shakespeare’i stiilis jutustuse….
 • Programmeerimine ja andmete analüüs – kui sul on vaja oma veebi mingit koodijuppi lisada, siis ChatGPT aitab. Kui sul koodijuppi pole, siis ta kirjutab selle sinu eest valmis. Kuidas seda täpsemalt teha?
 • ChatGPT piirangud ja kitsaskohad – millised on ChatGPT sisulised ja tehnilised piirangud?

Lisaks jagab koolitaja Priit Kallas enda kogemusi ja toob hulgaliselt näiteid, kuidas ta ise on viimase kolme kuu jooksul kasutanud ChatGPT-d oma töös.

Ootame osalema eelkõige turundus- ja teenindusjuhte ning spetsialiste

Turundustreff.ee ja Priit Kallas

KOOLITAJAD

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

PROGRAMM

10.00 – 12.15 Koolituse I osa

12.15 – 13.00 Lõunapaus

13.00 – 15.00 Koolituse II osa

15.00 – 15.15 Koolituspäeva kokkuvõte, lõpetamine

Koolitusel on võimalik osaleda saalis või veebikeskkonnas. Registreerumisel on võimalik vastav soov ja valik kirja panna.

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta ühest ettevõttest):

Koolitusele registreerumine kuni 26.08.2024

4 ja enam osalejat 139 EUR
2-3 osalejat 169 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 27.08.2024 – 04.09.2024
4 ja enam osalejat 169 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub käibemaks

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist, koolitaja elektroonilisi materjale, saalikoolituse puhul ka lõunasööki ja kohvipausi

Registreerimise tähtaeg: 04. septemer 2024
Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 04. septembril 2024, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

NB! Kui soovid ise osaleda või Sinu kolleegil oleks vaja osaleda mitmel Turundustreff.ee koolitusel, siis palun kirjuta info@turundustreff.ee, et saaksime teha konkreetse soodushinna pakkumise.

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on ka Töötukassa koolituskaardi partner.