Skip to main content

ChatGPT praktiline online koolitus

Turundustreff praktiline koolitus

Novembri lõpus tuli välja esimene laialdaselt kasutatav tehisintellekti rakendus ChatGPT, millele on kõigil tasuta ligipääs. ChatGPT on tehisintellekt, mis suudab vestelda inimesega peaaegu võrdsel tasemel. 

Rakendust saab kasutada paljude tööde kiirendamiseks ja optimeerimiseks. ChatGPT võib aidata inimest sisutekstide loomisel, sotsiaalmeedia postituste ettevalmistamisel, meilide kirjutamisel, Exceli valemite koostamisel, programmeerimises, veebilehe edasiarendamises, klienditeeninduses jpm. 

Küsimus aga on, kuidas seda uut rakendust oskuslikult kasutama hakata?

Seepärast oleme Teile loonud ChatGPT praktilise online koolituse, kus osalejatel on võimalik õppida rakendust tehniliselt ja sisuliselt kasutama. Koolitaja on ChatGPT entusiast ja tippkoolitaja Priit Kallas.

 • Koolitus on põhjalik ja praktiline
 • Koolitus on 6 tundi pikk ja käsitleb ChatGPT teemat terviklikult
 • Koolitusel saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7 ühe kuu jooksul
 • Koolitusel saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadata

Online koolitusel saab enda teadmisi ja oskusi põhjalikumalt arendada järgnevatel teemadel:

 • Kuidas ChatGPT aitab kirjalikku ja visuaalset sisu kiiremini ja odavamalt arendada ning vähendada turundus- ja teeninduskulusid, parandades samal ajal teie töö kvaliteeti?
 • Kuidas tehisintellekt võib mõjutada peaga töötavate inimeste tulevikku?

Kuidas praktilises töös kasutada ChatGPT funktsioone:

 • Keelekorrektuur, kirjade kirjutamine – kuidas anda rakendusse lühikese tekstiga sisend ja saada tagasi korrektse ärikeelega kiri?
 • SEO – kuidas ChatGPT aitab leida optimeerimisvõimalusi?
 • Sotsiaalmeedia – kuidas rakendus võimaldab sinu antud sisendi põhjal panna kokku sotsmeedia postituse ja soovitada selle juurde sobivat pildimaterjali?
 • Kampaaniad – kuidas ChatGPT-d kasutada kampaaniate väljatöötamiseks, mis võivad suurendada konversioonimäärasid?
 • Sisuloome – Kui Sul on vaja abi sisumaterjali loomisel, siis kuidas anda ChatGPT-le ülesanne sisumaterjali kondikava luua – artikli struktuur, toote video peamised punktid, nimekiri teemadest, jpm. mis sihtrühmale huvitavad võivad tunduda.
 • Meiliturundus – kuidas ChatGPT abil luua meilide mallid, ettevalmistada artikleid ja tootekirjelduste lühendatud kokkuvõtteid uudiskirja panemiseks jpm.
 •  Kliendisuhtlus – kuidas ChatGPT abil luua vastuseid klientide päringutele selliselt, et klient arvab end suhtlevat päris inimesega?
 • Stiilide kasutamine – kuidas ChatGPT võimaldab Sinu etteantud märkmetest luua erineva stiiliga (näit. akadeemiline, modernne, noortepärane, luuleline) kirju, artikleid, jutustusi, jne. Näiteks valmistab ChatGPT sinu märkmete põhjal Shakespeare’i stiilis jutustuse….
 • Programmeerimine ja andmete analüüs – kui sul on vaja oma veebi mingit koodijuppi lisada, siis ChatGPT aitab. Kui sul koodijuppi pole, siis ta kirjutab selle sinu eest valmis. Kuidas seda täpsemalt teha?
 • ChatGPT piirangud ja kitsaskohad – millised on ChatGPT sisulised ja tehnilised piirangud?

Lisaks jagab koolitaja Priit Kallas enda kogemusi ja toob hulgaliselt näiteid, kuidas ta ise on viimase kolme kuu jooksul kasutanud ChatGPT-d oma töös.

Ootame osalema eelkõige turundus- ja teenindusjuhte ning spetsialiste

Turundustreff.ee ja Priit Kallas

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

HINNAKIRI

Online koolituse maksumus on 249€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Koolituse online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 1 kuu jooksul alates kursuse tellimisest ja arve tasumisest.

Koolituse online keskkonda ligipääsu juhend

 • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online keskkonda siseneda…. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.
 • Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame ChatGPT spetsialisti Tunnistuse

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.