Skip to main content

REKLAAM FACEBOOKIS KOOLITUS

Turundustreffi meistriklass

30.03.2023, Hestia Hotel Europa konverentsikeskus või veebikeskkond

Facebooki koolitus on täiesti uue sisuga meistriklassi, mille peamine teema on reklaamitegevuse efektiivne korraldamine Facebookis.

Mida annab sulle Facebooki koolitus?

Ligi 1 000 000 inimest Eestis kasutab Facebooki ja Instagrami. Nendest rohkem kui kaks kolmandiku teeb seda iga päev. Nii on Facebook Eesti suurim meediakanal ja ligipääs sellele on imelihtne. Nii arvavad need, kes Facebooki turundusvõimalustele pikalt mõelnud ei ole.

Facebooki turundus koosneb kahes erinevast poolest. Esimene neist on suhtlus oma klientidega. Lehele fännide kogumine, igapäevane suhtlus ja turundussõnumi viimine fännideni. Teisel poolel on Facebooki võimalused reklaamikanalina.

Enamus turundajaid jõuab Facebooki suhtlusese vähem kui 1 protsendini oma lehe fännidest. Paljud arvavad, et reklaam Facebookis on postituste võimendamine.

Kui sa soovid Facebookis reklaamimise võimalusi põhjalikult tundma õppida ja oma konkurentidest paremaid tulemusi saavutada, siis on Facebooki koolitus sulle.

Reklaam Facebookis peab tooma tulemust

Loo kampaaniad, mis toovad su veebilehele huvilisi külastajaid. Selliseid külastajaid, kes lõpuks ka ostu sooritavad. Kuidas leida Facebooki kaudu uusi kliente ja tuua tagasi neid, kes on valmis kordusostudeks? Meie koolituse eesmärk on aidata sul Facebooki turundusse paigutatud aeg ja raha mitmekordselt tagasi saada.

Facebooki remarketing

Eduka müügi ja turunduse võti on oma bändi ja toodete kliendi teadvuses hoidmine. Miks siis enamus turundajaid jääb ootama ja lootma, et äkki kliendid tulevad tagasi? Tihti läheb esimese külastuse ja ostu vahel aega nädalaid, mõnikord isegi kuid. Ära ole see turundaja, kes ootab ja loodab, ole see kes toob potentsiaalse kliendi tagasi ja paneb ta ostma.

Näita reklaame nendele, kes on su lehel käinud, aga ei ole tehinguni jõudnud. Pane oma veebileht ja Facebook koos tööle nii, et tulemused lähevad üha paremaks.

Tuleta end meelde järgmisel nädalal, järgmisel kuul või poole aasta pärast. Näitame meistriklassis, kuidas saad end Facebooki abil tarbija teadvuses hoida ja lõpuks tehinguni viia.

Meililisti kasvatamine Facebooki jälgijate kaudu

Facebooki fännideni jõudmine on üha raskem ja tasuta on pea võimatu kõigi jälgijateni jõuda. Näitame sulle, kuidas oma Facebooki jälgijatest meililist kasvatada. Käime koolitusel läbi kampaaniad ja reklaamiformaadid, mille abil saad oma meililisti uusi liitujaid.

Meililisti kasutamine sihtimises

Meistriklassis näitame võimalusi, mis aitavad sul oma meililisti tööle panna ka väljaspool tavapärast meiliturundust. Meililisti retargeting Facebooki kampaaniates muudab need kordades tulemuslikumaks. Olemasolevate meiliaadresside abil uute sarnaste klientide leidmine on turundusvõte, mida praegu ei võimalda ükski teine kanal peale Facebooki. Kas oled selle oma turunduses rakendanud?

Facebook Pixel

Facebooki koolitus aitab sul mõista Facebooki Pixeli kasutamise võimalusi ja saad endale selle seadistamiseks vajalikud teadmised. Vaatame üle erinevad tegevused, mida Facebooki Pixel võimaldab sul oma kodulehel mõõta ning anname näpunäiteid, kuidas see teadmine tulemusteks muuta.

Kuidas sihtida Sinu veebilehel erinevaid tegevusi teinud inimesi? Vaatas mingit teenuse lehte, sooritas otsingu, lisas toote ostukorvi, liitus uudiskirjaga või sooritas esitas päringu. Sa saad mõõta pea kõike, mida kasutajad veebis teevad ja selle alusel oma reklaamitegevusi Facebookis suunata.

Lead ads

Loo kampaaniaid, milles osalejad saavad kasutada Facebookis salvestatud andmeid eeltäidetud vormide kasutamisel. Tee kasutaja elu lihtsaks ja suurenda seeläbi oma turundustulemusi.

Facebook Dynamic Ads

Personaliseeri ja sihi oma Facebooki reklaame automaatselt. Seadista oma tootekataloog selliselt, et Facebook teeb etteantud andmete põhjal pidevalt turundustööd. Facebooki dünaamilised reklaamid võimaldavad sul oma tooteid näidata nendele inimestele, kes on antud valdkonna vastu huvi üles näidanud. See huvi võib pärineda sinu kodulehelt, äpist või mujalt internetist.

Ühenda oma tootekataloog Facebookiga, pane käima vastav kampaania ja Facebook leiab sulle iga toote jaoks automaatselt sobivaid kliente. Automaatne seadistus tagab selle, et reklaamid põhinevad alati õigel hinna- ja saadavuse andmetel. Nii saad:

 • Sihtida neid, kellel võiks su toodete vastu huvi olla olenemata sellest, kas nad on sinust varem teadlikud
 • Remarketingi tegevustega sihtida oma lehel varem käinud inimesi vastavalt huvile, mida nad on üles näidanud
 • Jõuad oma klientideni erinevate seadmete kaudu ja näitad oma sõnumit vastavalt sellele, kuidas su ostjad oma erinevaid seadmeid kasutavad
 • Facebooki dünaamiliste reklaamidega tootekataloogiga seotud turunduse automatiseerida ja suurendada reaalset müüki

Lisaks e-poe omanikele saavad seda meetodit kasutada ka need turundajad, kellel on tooted veebis kataloogina esitatud, kuid tehingud ei toimu veebis.

Meistriklassi viib läbi tunnustatud internetiturunduse asjatundja Priit Kallas.

Facebooki koolitus annab sulle järgmised teadmised:

 • kuidas efektiivselt Facebookis reklaami teha, oluliste sihtrühmadeni jõuda, nende tähelepanu võita ja hoida?
 • detailset infot olulistest nippidest, mis on eduka Facebooki kanali loomise ja haldamise jaoks oluline ning mida saab koheselt rakendama hakata
 • kuidas leida Facebooki kaudu uusi kliente ja tuua tagasi neid, kes on valmis kordusostudeks?
 • kuidas Facebookis teha reklaame nendele, kes on su veebilehel käinud, aga ei ole tehinguni jõudnud?
 • kuidas Facebooki abil enda ettevõtet või toodet/teenust tarbija teadvuses hoida ja lõpuks tehinguni jõuda?
 • kuidas oma Facebooki jälgijatest meililist kasvatada?
 • milliste kampaaniate ja reklaamiformaatide abil saab oma meililisti uusi liitujaid?
 • Facebooki Pixeli kasutamise võimalusi?
 • kuidas sihtida Sinu veebilehel erinevaid tegevusi teinud inimesi?
 • kuidas mõõta tegevusi, mida kasutajad veebis teevad ja selle alusel oma reklaamitegevusi Facebookis suunata?
 • Kuidas luua kampaaniaid, milles osalejad saavad kasutada Facebookis salvestatud andmeid eeltäidetud vormide kasutamisel?
 • kuidas personaliseerida ja sihtida oma Facebooki reklaame automaatselt?
 • kuidas Facebooki dünaamilised reklaamid võimaldavad sul oma tooteid näidata nendele inimestele, kes on antud valdkonna vastu huvi üles näidanud?
 • kuidas ühendada oma tootekataloog Facebookiga?
 • kuidas panna käima kampaania, et Facebook leiaks sulle iga toote jaoks automaatselt sobivaid kliente?
 • kuidas automaatne seadistus tagab selle, et reklaamid põhinevad alati õigel hinna- ja saadavuse andmetel?
 • kuidas sihtida neid, kellel võiks su toodete vastu huvi olla olenemata sellest, kas nad on sinust varem teadlikud?
 • kuidas Remarketingi tegevustega sihtida oma lehel varem käinud inimesi vastavalt huvile, mida nad on üles näidanud?
 • kuidas jõuda oma klientideni erinevate seadmete kaudu ja näidata oma sõnumit vastavalt sellele, kuidas su kliendid oma erinevaid seadmeid kasutavad?
 • kuidas Facebooki dünaamiliste reklaamidega turundustegevusi automatiseerida ja suurendada reaalset müüki?
 • millised on Facebooki poolsed tehnilised ja sisulised võimalused ning piirangud, millega reklaamitegevustes arvestada?
 • milliseid tulemuslikke kampaaniaid on Facebookis tehtud ja millest oleks hea õppida?

Kui Sul on mõni Facebooki teema, mis pole siin kirjas ja soovid sellest rohkem teada saada, siis palun kirjuta meile info@turundustreff.ee. Käsitleme seda Meistriklassis kindlasti. Facebooki koolitus on ka Töötukassa nimekirjas.

Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Ootame Sind ja Sinu kolleege osalema kasulikus meistriklassis.

Urmas Kõiv
TurundusTreff asutaja ja juht
TurundusTreff.ee

KOOLITAJAD

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust turunduse ja müügi alal. Juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Suurepärased teadmised internetiturunduse valdkonnas: turundusstrateegia, tarbija mõjutamine veebis. Koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant, Dreamgrow Digital strateeg

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Koolitusele registreerumine kuni 09.03.2023 kui ühest organisatsioonist registreerub:

 • üle 4 osaleja 139 EUR
 • 2-3 osalejat 169 EUR
 • 1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 10.03.2023- 23.03.2023 kui ühest organisatsioonist registreerub:

 • üle 4 osaleja 169 EUR
 • 2-3 osalejat 199 EUR
 • 1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist saalis või veebikeskkonnas, elektroonilisi materjale, saalikoolitusel lõunat ja kohvipause.

Registreerimise tähtaeg: 23.03.2023

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele.

Lisaküsimused koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 23.03.2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

NB! Mitmes TurundusTreff koolitusel osalemisel, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

NB! Inimestele, kes läbivad TurundusTreff.ee Google Ads, Google Analytics, Reklaam Facebookis, Internetiturunduse plaani koostamine, SEO ja Emaili turunduse koolitused, anname välja ametliku Internetiturunduse Asjatundja Tunnistuse!

Kirjuta meile soovist saada Internetiturunduse Asjatundja Tunnistus info@turundustreff.ee                 

NB! Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner! Meie koolitustega, mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN! 

Ootame osalema

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, Turundustreff.ee asutaja ja juht

PROGRAMM

9.30 – 10.00  Registreerumine ja hommikukohv
10.00 – 12.00 I sessioon
12.00 – 12.45  Lõuna
12.45 – 14.30 II sessioon
14.30 – 14.45  Kohvipaus
14.45 – 16.15 III sessioon