Skip to main content

GOOGLE ANALYTICS 4 KOOLITUS

Turundustreffi meistriklass

20.06.2023 Zoomi veebikeskkonnas, 10.00-13.00

Google Analytics on üks olulisemaid vahendeid digiturundusega tegelemisel. Analüütika aitab aru saada, millised turundustegevused on tulemuslikud ja millistest kanalitest tuleb kõige paremaid tulemusi. 

Alates 1. juulist kaob praegune Google Analyticsi versioon ja asemele tuleb Google Analytics 4. Kuigi neil vahenditel on sarnane nimi, siis on tegemist täiesti erinevate programmidega. 

  1. juunil 2023 lõppeb praeguse Analyticsi töö ja kui sa selleks ajaks ei ole seadistanud Google Analytics 4 versiooni, siis su veebikülastatavust enam ei mõõdeta.

Google Analytics 4  kasutamiseks tuleb teha kõik seadistused täiesti algusest uuesti. Selleks, et olla kindel vahendi toimimises peab kõik seadistused enne 1. juulit ära tegema ja veenduma nende toimimises.

Google Analytics 4 on täiesti uus ja varasemast versioonist erinev tööriist ning kasutaja vaade erineb täielikult varasemast versioonist. Koolitusel käime üksipulgi läbi kõik Analytics 4 funktsioonid ja raportid nii, et oled Google Analytics 4-le üleminekuks valmis.

  • Google Analytics 4 koolitus on mõeldud kõigile, kes hetkel kasutavad Google Analytics praegust versiooni ja soovivad edaspidi jätkata digiturunduse analüütika kasutamist. 
  • Loomulikult on koolitus vajalik ka nendele, kes vana versiooni ei kasutanud, kuid soovivad hakata Google Analytics 4 funktsioone turundustöö mõõtmiseks kasutama.

NB! Pane end koolitusele kirja, et oleksid suureks muudatuseks õigeaegselt valmis.

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, Turundustreff.ee asutaja ja juht

NB! Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

NB! Kui osaled mitmes TurundusTreff Meistriklassis, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

NB! Inimestele, kes läbivad TurundusTreff.ee Google Ads, Google Analytics, Reklaam Facebookis, Digiturunduse plaani koostamine, SEO ja Emaili turunduse meistriklassid, anname välja ametliku Internetiturunduse Asjatundja Tunnistuse!

Kirjuta meile soovist saada Internetiturunduse Asjatundja Tunnistus info@turundustreff.ee

NB! Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner!

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust turunduse ja müügi alal. Juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Suurepärased teadmised internetiturunduse valdkonnas: turundusstrateegia, tarbija mõjutamine veebis. Koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant, Dreamgrow Digital strateeg

HINNAKIRI

Koolitusele registreerumine kuni 07.06.2023

169 EUR+km

Koolitusele registreerumine perioodil 08.06.2023 – 15.06.2023

199 EUR+km

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist, koolitaja elektroonilisi materjale.            

Koolitus on järelvaadatav 20 päeva peale koolituse toimumist.

Registreerimise tähtaeg: 15. juuni 2023

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 18. maid 2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

NB! Kui soovid ise osaleda või Sinu kolleegil oleks vaja osaleda mitmel Turundustreff.ee koolitusel, siis palun kirjuta info@turundustreff.ee, et saaksime teha konkreetse soodushinna pakkumise.

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on ka Töötukassa koolituskaardi partner.

Meie koolitustega, mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN!

PROGRAMM

10.00 – 12.15 Koolituse I osa

12.15 – 13.00 Lõunapaus

13.00 – 15.00 Koolituse II osa

15.00 – 15.15 Koolituspäeva kokkuvõte, lõpetamine