Skip to main content

GOOGLE ANALYTICS KOOLITUS

Turundustreffi meistriklass

25.01.2023 Hestia Hotel Europa konverentsikeskus või Zoomi veebikeskkond

Vaatame paralleelselt Google Analytics 4 ja klassikalise Analyticsi võimalusi. Nii oled valmis Google Analytics 4 kasutamiseks järgmise 1. juulist 2023.

Google Analytics koolitusel saad teada, millised andmed Google Analyticsi sadadest raportitest on just sulle olulised.

Meie Google Analyticsi koolitus on mõeldud sulle, kui tahad oma veebis toimuval kätt pulsil hoida. Pärast koolitust saad ise hakkama tähtsamate Analyticsi funktsioonide seadistamisega.

Kellele on Google Analyticsi koolitus mõeldud?

 • Turundajatele, kes tegelevad oma organisatsiooni veebikeskkonna haldamisega ja kellel on oluline saada turundustegevuste tulemuslikkuse kohta otsest tagasisidet
 • Juhtidele ja turundusjuhtidele, kes soovivad Google Analyticsi andmeid kasutada otsuste langetamisel, eesmärkide seadmisel  ja tulemuste mõõtmisel.
 • Väikestele ja suurtele organisatsioonidele

Google Analyticsi koolituse sisu:
Google Analytics on üks olulisemaid vahendeid digiturundusega tegelemisel. Analüütika aitab aru saada, millised turundustegevused on tulemuslikud ja millistest kanalitest tuleb kõige paremaid tulemusi. Koolituse käigus vaatame üle need Google Analyticsi osad, millest on turundajale kõige rohkem kasu. Google Analyticsi koolitusel saad vahendid, mis aitavad sul viia oma ettevõtte veebianalüütika uuele tasemele.

Koolituse teemad on järgnevad:

 • Millised turundustegevuste mõõdikud on olulised ja kuidas neid mõõta?
  Koolitusel saad teada ka millised on veebianalüütika tehnilised võimalused ja piirangud.
 • Millised on Google Analyticsi olulisemad raportid? Google Analyticsis on väga palju andmeid, millest tuleb leida iva ja seda oma turundusotsuste tegemisel kasutada. Peale koolituse läbimist tead, milliseid raporteid on kasulik kasutada.
 • Fookuses on tehingute ja raha mõõtmine, mis on enamus turundustegevuste eesmärgiks. Mõned veebilehed koguvad külastajate päringuid, e-poodides on olulised tehingud ja nende käive. Peale koolituse läbimist tead, milliseid tegevusi veebis mõõta selleks, et tulemuste abil oma turundust paremaks muuta.
 • Tehnilised vahendid. Veebilehtedel on väga erinevad eesmärgid, sihtgrupid ja ärimudelid. Vaatame koos erinevaid tehnilisi võimalusi oma veebist paremate andmete kogumiseks. Koolituse järel tead, millal kasutada goal’e, event’e ja ecommerce tracker’it?
 • Kuidas mõõta iga kanalit, mida turunduses kasutad? Kuidas selgitada välja, millised kanalid toovad ettevõttele kasu ja millised on vaid näiliselt toimivad? Peale koolitust on sul vahendid otsustamaks oma turunduskanalite efektiivsuse üle. Need tehnikad aitavad sul muuta oma kampaaniad efektiivsemaks.
 • Sotsiaalmeedia segmendi loomine. Kas su sotsiaalmeedia turundus toob tulemusi, mis toovad veebilehele vajaliku hulga külastajaid ja jätavad veebilehele jälje? Koolitusel saad teada, kuidas mõõta Facebooki ja teiste sotsmeedia kanalite mõju oma veebilehe tulemuslikkusele.
 • E-poodide tehingute jälgimine ja potentsiaalse kliendi käitumise mõistmine. Kuidas jälgida kasutaja tegevust, kui ta läbib ostuprotsessi? Koolituse tulemusena tead, kuidas Google Analyticsis ecommerce vahendiga mõõta iga üksikut tehingut.
 • Kasutajate käitumise mõistmine. Eestlased ja venelased, kasutajad arvutis ja mobiilis. Külastajad, kes tulevad Google otsingust ja need kes klikkisid su Facebooki reklaamil. Nad kõik käituvad erinevalt. Kui vaatad neid kõiki koos, siis ei saa sa nende käitumisest selget pilti. Oluline on segmenteerimine. Koolituse käigus saad teada, kuidas luua ja kasutada täpselt sulle sobivaid segmente ja raporteid.
 • Analyticsi sidumine teiste tähtsate Google vahenditega. Remarketingi võimaluste kasutamine koos Google Adwordsiga annab sulle oluliselt paremad võimalused oma reklaamide sihtimiseks Google platvormil. Koolitusel saad teada, kuidas Google Search Console andmedte tuua oma Analyticsi keskkonda.

NB! Kui osaled mitmes TurundusTreff Meistriklassis, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

NB! Inimestele, kes läbivad TurundusTreff.ee Google Adwords, Google Analytics, Turundus Facebookis, Digiturunduse plaani koostamine, SEO ja Emaili turunduse meistriklassid, anname välja ametliku Internetiturunduse Asjatundja Tunnistuse!

Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Kirjuta meile soovist saada Internetiturunduse Asjatundja Tunnistus info@turundustreff.ee

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust turunduse ja müügi alal. Juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Suurepärased teadmised internetiturunduse valdkonnas: turundusstrateegia, tarbija mõjutamine veebis. Koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant, Dreamgrow Digital strateeg

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Koolitusele registreerumine kuni 04.01.2023
üle 4 osaleja 139 EUR
2-3 osalejat 169 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 05.01.2023- 18.01.2023
üle 4 osaleja 169 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist saalis või veebikeskkonnas, elektroonilisi materjale, saalikoolitusel lõunat ja kohvipause
Registreerimise tähtaeg: 18.01.2023

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisaküsimused koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 18.01.2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust

NB! Mitmes TurundusTreff koolitusel osalemisel, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.
Meie koolitustega, mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN!PROGRAMM

9.45.-10.00. Registreerumine
10.00. -12.00 I sessioon
12.00.-12.45 Lõuna
12.45.-14.15 II sessioon
14.15.-14.30 Kohvipaus
14.30.-16.00 III sessioon