Skip to main content

Google Analytics 4 online koolitus

Turundustreff praktiline koolitus

Google Analytics on üks olulisemaid vahendeid digiturundusega tegelemisel. Analüütika aitab aru saada, millised turundustegevused on tulemuslikud ja millistest kanalitest tuleb kõige paremaid tulemusi. 

Alates 1. juulist 2023 ei tööta enam praegune Google Analyticsi versioon ja asemele tuleb Google Analytics 4. Kuigi neil vahenditel on sarnane nimi, on tegemist täiesti erinevate rakendustega.

30. juunil 2023 lõppes praeguse Analyticsi töö ja kui selleks ajaks ei ole seadistatud Google Analytics 4 versiooni, siis veebikülastatavust enam ei mõõdeta.

Google Analytics 4 kasutaja vaade erineb täielikult varasemast versioonist ja seepärast tuleb teha kõik seadistused täiesti algusest uuesti. Selleks, et olla kindel Analyticsi uue versiooni toimimises peab kõik seadistused võimalikult varakult ära tegema ja veenduma nende toimimises.

NB! Online koolitusel käime üksipulgi läbi kõik uue Analyticsi funktsioonid nii, et oled Google Analytics 4-le üleminekuks valmis.

  • Google Analytics 4 koolitus on mõeldud kõigile, kes hetkel kasutavad Google Analytics praegust versiooni ja soovivad edaspidi jätkata digiturunduse analüütika kasutamist. 
  • Loomulikult on koolitus vajalik ka nendele, kes vana versiooni ei kasutanud, kuid soovivad hakata Google Analytics 4 funktsioone turundustöö mõõtmiseks kasutama.

Online koolitus on põhjalik ja praktiline

  • Koolitus on 4 akadeemilist tundi pikk ja käsitleb Google Analytics 4 teemat terviklikult
  • Koolitusel saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7 ühe kuu jooksul
  • Koolitusel saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadata

NB! Online koolituse läbides oleksid suureks muudatuseks õigeaegselt valmis.

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, Turundustreff.ee asutaja ja juht

NB! Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

NB! Kui osaled mitmes TurundusTreff Meistriklassis, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

NB! Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner!

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust müügi, turunduse ja kliendisuhtluse alal. Ta on juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid ning omab suurepäraseid teadmisi uuenduslike rakenduste kasutamisest olemasolevate klientide hoidmiseks ja uute võitmiseks.

Priit on koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma.

Priitu iseloomustab koolitajana eelkõige uuenduslikkus, proaktiivsus, tulemuslikkusele orienteeritud lahendused ja „näoga kliendipoole“ hoiak.

HINNAKIRI

Online koolituse maksumus on 249€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Koolituse online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 1 kuu jooksul alates koolituse tellimisest ja arve tasumisest.

Koolituse online-keskkonda ligipääsu juhend

  • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online-keskkonda siseneda. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.

Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame Tunnistuse, mis tõendab, et oled koolituse edukalt läbinud.

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.

Töötukassa toetusvõimalustega saate tutvuda tootukassa.ee veebis.

Meie koolitustega, mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN!