q Kodulehe optimeerimise SEO eksperdi E-kool | TurundusTreff Skip to main content

SEO on üks tähtsamaid tegevusi turunduses. Kodulehe optimeerimise SEO eksperdi E-kooli käigus saad teadmisi, mida rakendada kõikvõimalike veebikeskkondade optimeerimiseks. Samas säästad tuhandeid eurosid Google Adsi eelarvest.

Priit Kallas on intnternetiturunduse praktikuna ja SEO spetsialistina tegutsenud juba 25 aastat. Nüüd on need teadmised sulle kättesaadavad mugavas online-koolituse formaadis.

 SEO eksperdi E-kool on põhjalik ja praktiline

 • E-kool on 7-osaline ja käsitleb SEO teemat terviklikult
 • E-koolis saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7
 • E-koolis saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid
 • E-koolis saad kogemusi vahetada SEO kasutajate kogukonnaga
 • Kui oled E-kooli tellinud ja tasunud, saad õppematerjale ja teadmiste teste kasutada 3 kuu jooksul
 • 2 personaalset konsultatsioonisessiooni koolitajaga.

Õppematerjalid sisaldavad:

 • rohkem kui 4 tundi videomaterjale ja üle 35e vidoeõppetüki
 • 50+ lehekülge juhendeid PDFis
 • 3 tundi ekspertidega tehtud kogemus-intervjuusid
 • teste, et saaksid kontrollida enda teadmisi
 • 100% praktilisi nõuandeid SEO rakendamiseks

Kasuta võimalust, et e-kooli käigus optimeerida enda veebileht

Soovitame valida SEO asjatundja e-kooli projektiks mõne oma veebi, mis vajab optimeerimist. Nii tabad õppimise käigus kaks kärbest ühe hoobiga. Omandad SEO teadmisi ja saad ka praktilise tulemuse paremini optimeeritud veebilehe näol. Lisaks aitab õpitu kohene rakendamine seda ka kinnistada.

E-kooli investeeringu teenid müügina tagasi juba e-kooli läbimise käigus oma veebi optimeerides.

Rohkem kui 4 tundi videomaterjale katavad üle 35e SEO teema

Rohkem kui 4 tundi videomaterjali katavad üle 35 SEO teema ja annavad praktilisi näpunäiteid iseseisvalt hakkama saamiseks. Videomaterjali abil saad täpsed juhised, kuidas oma lehe optimeerimisega hakkama saada.

Aitame sul õppimiseks hea tempo valida

Kordamine on tarkuse ema. Iga õppetund, mille sa e-koolis läbid on tegevus, mida saad kohe oma kodulehel rakendada. Õppematerjali esitades viitab koolitaja Priit Kallas ka sellele, millise tempoga seda läbida ja mis peab enne järgmise õpptüki juurde asumist tehtud olema.

Kui sul on vaja mõni asi kodulehel teha, aga ei mäleta, kuidas seda täpselt teha oli vaja, saad alati õppematerjalide juurde tagasi tulla.

Milliseid tööriistu vajad e-kooli läbimiseks?

Koolituse käigus juhendame sind ja anname ohtralt vahendeid, mis teevad su töö kodulehe optimeerimisega lihtsamaks. E-kooli ja oma veebi optimeerimisega alustamiseks piisab täiesti tasuta töövahenditest.

Kogemuste vahetamise võimalus SEO kasutajate kogukonnaga

E-kooli õppijad saavad privaatses kogukonnas omavahel kogemus jagada ja nõu küsida.

Õppematerjalide uuendused on Sulle kättesaadavad

E-kooli materjalide uuendamine toimub vastavalt trendidele ja muutustele SEO maalilmas. Kõiki õppematerjalidesse tehtud uuendusi saad kasutada 6 kuu jooksul alates e-kooliga liitumisest.

Sinu professionaalne SEO teadmiste tase tõuseb tunduvalt

Omandatud teadmised saad lisada oskuste loetelusse ja tõsta tellija või tööandja silmis oma väärtust

E-koolis on 7 peamist teemat, mis aitavad Sul tulemust saavutada:

1.  Hästi hallatud SEO tulemuste protsess

Peaaegu kõik turundajad teevad SEOd valesti, sest nende optimeerimise protsess ei ole korrektselt paika pandud. Nii kaotatakse aega ja raha teenuse sisse ostmisele ning kliente konkurentidele.

E-kooli käigus saad teada, kuidas panna oma turunduses SEO tööle nii, et see ei vaja eraldi tähelepanu ja suurem osa töömahust saab tehtud igapäevaste tööde käigus. Hästi hallatud SEO protsess hoiab kokku turunduseelarvet ja vähendab olulisel määral sellele tegevusele kuluvat aega.

2.  Töö märksõnadega

Märksõnatöö on SEO üks tähtsamaid alustalasid. E-kooli käigus saad kõik vajalikud sammud ise läbi teha ja tulemusena saad endale märksõnade andmebaasi, millest on kasu aastateks.

Märksõnad jagunevad paljudesse valdkondadesse ja tihti jäävad mõned teemakategooriad turundajal tähelepanuta. Vaatame läbi kõikvõimalikud kategooriad, mille abil sa võiksid otsingumootoritest omale konkurentidest rohkem külastajaid saada. See on sisend nii SEOks kui sisuturunduseks.

3.  Tehniline optimeerimine veebilehel

Oma lehel olevate SEO faktorite optimeerimine on tegevus, mis on 100% sinu kontrolli all. Ometi on enamus veebilehtedel need tegevused valesti tehtud või hoopis kahe silma vahele jäänud.

Selles osas lähme detailides süviti, et sa saaksid oma optimeerimise töös kõik asjad õigesti tehtud. Vaatame üksipulgi läbi kõik lehel olevad optimeerimise faktorid alates märksõnatihedusest ja lõpetades piltide optimeerimisega. Sellesse kuuluvad URLid, meta kirjeldused ja palju muud.

4.  Linkide hankimine e. link building

Linkide hankimine on SEO kõige tähtsam komponent. Kui keegi su veebile ei viita, siis ei pea otsingumootorid sead piisavalt autoriteetseks ning sa ei tule otsingust isegi oma nimega välja.

E-kooli käigus saad teada, millised on tähtsaimad mõõdikud, mida pead jälgima linkide hankimisel. Kes viitavad su konkurentidele ja kuidas sa võiksid neist rohkem linke koguda. Samas on ka linke, mis sulle mitte mingit väärtust ei anna, saad teada kuidas neid ära tunda ja vältida.

5.   Serveri valik ja kasutatavus

Saad teada, mida panna tähele serveri valimisel. Millised on veebikeskkonna tehnilised nõudmised selleks, et otsingumootorite tingimustega maksimaalselt ühilduda.

Vaatame läbi veebilehe koodi tehnilised nõuded just sellel määral, et sa saaksid oma töös keskenduda ainult tulemusi andvatele elementidele. Saad teada, kuidas sinu veebi kasutatavus ja laadimise kiirus mõjutavad tulemusi Google otsingus. Vaatame ka keeli, domeene ja muud vajalikku.

6.   SEO töövahendid

Iga töö teevad lihtsamaks töövahendid, mis annavad sulle aimu, mida pead tegema ja milliseid tulemusi sa oma senise tegevusega saavutanud oled.

SEO tööriistadest rääkides paneme esmalt vajalikud vahendid tööle, et selleks ajaks, kui tulemusi on vaja vaadata, siis on sul jube mingid andmed kogunenud. Vaatame üle esmalt need vahendid , mida saad tasuta kasutada ja siis mõned tasulised, mille puhul on ka tasuta võimalusi.

7.   Tulemused + Teadmised

Selle e-kooli tulemused avalduvad suurema müügina läbi veebikeskkonna. Enne kui otsustad, mõtle, kui palju saad säästa näiteks Google Adsi reklaamidelt või saada lisatulu tänu paremale positsioonile otsingus. Enamasti tasub investeering mõne kuuga ja teadmised saad täiesti tasuta peale kauba.

Tulemused

Praktiline eesmärk on rakendada SEO e-koolis pakutavat kohe oma veebikeskkonnas ja saada tulemusi müügis samaaegselt õppimisega.

Teadmised

Teadmised, mida e-koolist  saad on kasutatavad igal veebilehel. Muuda oma teadmised rahaks ja paku teenust neile, kes ise ei oska.

Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Lisaküsimuste korral palun kirjutage info@turundustreff.ee

Ootame osalema
Koolitaja Priit Kallas ja Turundustreff.ee tiim

Soovin antud virtuaalkoolitusel osaleda

Registreeru