Skip to main content

SÜNDMUSTURUNDUSE JA ÜRITUSTE KORRALDAMISE TREFF 2023

21.11.2023, Ülemiste City, Lõõtsa 6, Tallinn (Stockholmi saal)

Kutsume Sind ja Sinu kolleege osalema sündmusturunduse ja sündmuste tegijate aastasündmusele, et osa saada: 

OLULISTEST UUENDUSTEST: Sündmusturundus ja ürituste korraldamine on pidevas muutumises ning tegijatel on järjepidevalt vajalik välja mõelda ja korraldada sündmuseid, et osalejaid üllatada ootamatute, unikaalsete, meeldejäävate ja kvaliteetsete lahendustega.

Ettevõtted ja korraldajad on mõistavad järjest enam, et tavalised ürituste formaadid ei suuda alati pakkuda vajalikku mõju ja tähelepanu. Traditsioonilised lähenemised on asendumas uuendustega, julgete ja eriliste ideede ning mõtlemisega, keskkonnasäästlike ja ringmajanduse põhimõtetega.

INSPIREERIVATEST TEEMADEST: Trendid annavad suuna ja eesmärgid. Hübriidsündmused on täis üllatusi. Emotsioonide loomine ja juhtimine on võtmekomponent. Sündmuste publik on üha rahvusvahelisem ja kirevam, ka nõudlikum. Taaskasutatavad materjalid, keskkonnasäästlikkus ja prügi vähendamine on eesmärk omaette. Ametikaaslaste kogemustel on hindamatu väärtus. Saad 3-5 uut ideed mis on teostamiseks.

UNIKAALSETEST MÕTTETALGUTEST: Osalejate mõttetalgud ja inspireerivad ajurünnakud toovad TREFFil kaasava ja koostööalase elemendi ning aitavad avardada mõtteid ning luua uusi lahendusi.

INVESTEERIMISVÕIMALUSEST: Osalemine TREFFil, mis saab olema vajalik investeering Sinu isiklikku ja professionaalsesse arengusse. 

UUTEST TEADMISTEST JA OSKUSTEST: Osalemine TREFFil annab inspiratsiooni ja uusi ideid  ning täiustab teadmisi ja oskusi, mis kõik aitavad edukalt korraldada meeldejäävaid sündmusi ja olla sündmusturunduse tegija jätkuvalt!

TEGIJATE KOGEMUSTEST: TREFFi esinejad on kogenud profid, kelle kogemustest on palju õppida!

Ootame osalema tiimiga, nii on soodsam ja ägedam!

Urmas Kõiv ja Turundustreff.ee tiim

PROGRAMM

09.30-10.00 osalejate saabumine

10.00 Sündmuse avasõnad

I TRENDID JA UUED REEGLID SÜNDMUSTURUNDUSES JA ÜRITUSTE FORMAATIDES

10.05-11.00 Mida uut on toimumas sündmusturunduses ja ürituste korraldamises ning ürituste formaatides? Millised on üritusturunduse uued reeglid ja trendid aastal 2024?
Olavi Ruhno, WOW Events
tegevjuht ja partner, Tallinna Ülikooli õppejõud

11.00-11.10 Loov ajurünnak “Mida uut enda üritustel ette võtta ja korraldada?”

II SÜNDMUSTE KORRALDUS, KINGITUSED, MÜÜGIKAMPAANIAD JA MAKSUDE ARVESTAMINE NING MAKSMINE

11.15-12.15 Kuidas tuleb firma ürituste korraldamisel ja kingituste kinkimisel makse arvestada?

Marko Saag, ATTELA advokaadibüroo partner, tunnustatud maksukonsultant

Online ettekanne

Ürituste korraldajatel on oluline täpselt teada, kuidas firma üritusi ja kingitusi enda töötajatele või klientidele maksustatakse. Juba ürituste eelarvestamisel ja korraldamisel tuleb teada, milliseid kulusid maksustatakse ja millise proportsiooni järgi. Samuti tasub teada, kuidas kujundab enda otsuse maksuhaldur.

Alateemad:

  • Erisoodustuse mõiste ja olemus
  • firmapidu töötajate ja klientidega
  • firmapidu, kus toimub ka koolitus
  • üritused klientidele ja töötajatele Eestis või välismaal
  • Kingitused, sh. reklaamkingitused, annetused, vastuvõtukulud klientidele, oma töötajatele
  • Millal kingitus, millal vastuvõtukulu, millal erisoodustus?
  • Müügikampaaniad ja tarbijaloteriid, mis maksud tuleb maksta?

12.15-13.00 Lõuna

III OOTAMATUD OLUKORRAD JA IMPROVISEERIMINE

13.00-13.40 Kuidas imroviseerimisest võib ürituste korraldamisel palju abi olla?

Rahel Otsa, improkoolitaja

IV SÜNDMUSTE KESKKONNAHOIDLIK KORRALDUS JA RINGMAJANDUS

13.45-14.15 Kuidas üritusi keskkonnahoidlikult korraldada ja ringmajanduse põhimõtteid kasutada? Kuidas kliimamõju mõõta? 

Raimo Matvere, ürituste kestliku korralduse agentuuri Acento kaasasutaja

14.15-14.30 Praktiline ajurünnak “mida saan järgmisel sündmusel ringmajandada?”

14.30-14.45 Paus

V RÕÕM JA ENERGIA 

14.45-15.15 Kuidas luua sündmustele juurde rõõmu ja positiivset energiat? 

DJ Enrique Fabregas, Latinopartymaker

Eva-Maria Eensalu, Dioneva Event&Travel

VI EMOTSIOONIDE LOOMINE JA JUHTIMINE

15.15-15.55 Kuidas luua sündmustesse meeldejäävaid emotsioone?

Aivar Kuusk, KUUSK OÜ, emotsioonide meister aastast 1997

15.55-16.15 Iga osaleja individuaalne ajurünnakmida võiks lähiajal rohkem, ägedamalt ja paremini teha? Mis on mu järgmised sammud?

16.15 Sündmusturunduse ja ürituste korraldamise TREFFi lõpp. Kohtumiseni järgmisel TREFFil.

KOOLITAJAD

Aivar Kuusk

Aivar Kuusk – meelelahutusärimees ja Siidrifarmi omanik
Kui nooruke Aivar 8-aastasena maal vanaema juures loomalaudas tööd tehes oma esimesed 50 rubla taskuraha teenis, ei osanud ta uneski aimata, et aastakümnete pärast asub selles samas hoones suursugune seminaride, koolituste ja sündmuste koht ning maitsva naturaalsiidri sünnikodu. Aga täpselt nii on – lagunenud 1000 ruutmeetrisest laudast on valminud eheda käsitöösiidri, hea toidu ja mõnusa koosviibimise väärikas kodu, mil nimeks Siidrifarm.
Aivar hindab elamuste loomist ja ütleb mõnikord ehk liialtki joviaalselt, et “küll kõike saab!”. Aivaril värvikatest lugudes juba puudu ei tule…

Marko Saag

Marko Saag on tegelenud professionaalse nõustamisega 20 aastat, on avaldanud mitmeid artikleid ja raamatuid, töötab rahvusvahelise maksuõiguse lektorina ülikoolis ning esineb mitmetel seminaridel ja konverentsidel.

Marko on raamatute “Siirdehinnad Eestis” autor ning “Erisoodustused” kaasautor, samuti TALTECH rahvusvahelise maksuõiguse lektor.

Raimo Matvere

Raimo Matvere on ürituste kestliku korralduse agentuuri Acento üks kaasasutajatest. Acento toetab ürituste korraldajaid, aga ka omavalitsusi, sündmuste toimumiskohti ja ettevõtteid sündmuste kestlikumaks muutmisel – strateegilisest planeerimisest ja praktilistest ettevalmistustest koolituste ning terviklahenduste loomiseni.

Acento tiim koos Raimoga on muuhulgas Tartu 2024 – Euroopa Kultuuripealinn, Latitude59, sTARTup Day kestlikkuse partner ning seisis sellesuvise laulu- ja tantsupeo keskkonnahoidlikkuse pöörde taga.

Raimo enda professionaalsed “juured” on turunduses ja kommunikatsioonis – ta on õppinud kommunikatsioonijuhtimist ning töötanud turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas Elionis, CV-Online’s, ADM Interactive’s ning sisujuhina Telliskivi Loomelinnakus, olles eestvedanud kuni 25000 külastajaga festivale.

Rahel Otsa

Rahel Otsa on improkoolitaja ja sündmuste korraldaja. Õppinud improvisatsiooni mitmete rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajate käe all (Teijo Eloranta, Trent Pancy, Nadine Antler, Ryan Millar, Rama Nicholas, Colleen Doyle, Vinny Francois, Jonathan Briden, Patti Stiles, Inbal Lori, Jonathan Pitts, Jeron Dewulf, Hila Di Castro, Cindy Pittens jpt.). Korraldanud palju sündmuseid nii Eestis kui välismaal.

Olavi Ruhno

Olavi Ruhno on Eesti turul tunnustatud ürituskorraldusettevõtte WOW Events looja ja tegevjuht ning masust läbiviija. Kui teda kontoris pole, siis õpetab ta üliõpilasi Tallinna Ülikoolis ja Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor.

Enrique Fabregas

Enrique Fabregas on tõeline LatinoPartyMaker!

Ta on sündinud Kuubal nagu ka chachacha, salsa, mambo, rumba ja paljud muud rütmid, mida ta armastab ja soovib inimesteni tuua.
Enrique elab juba üle 20 aasta Euroopas kuid külastab Kuubat mitu korda aastas, et täiendada end   tantsus, sigarirullimises ja kokteilikoolitustel, et uuemate trendidega kursis olla. Tema särav isiksus ja nakatav  positiivsus teevad ka kõige tuimemast müürilillest tõelise tantsulõvi.
Tema eesmärgiks on kõrgeim professionaalsus ning klientide rahulolu.

Enriquel on ette näidata üle 20 aasta DJ ja meelelahutaja kogemust ning hulgaliselt rahulolevaid kliente.

Tema sära ja energia ei jäta kedagi külmaks!

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta ühest ettevõttest)

Sündmusele registreerumine kuni 06.11.2023

üle 4 ja enam osalejat 129 EUR

2-3 osalejat 169 EUR

1 osaleja 199 EUR

Sündmusele registreerumine perioodil 07.11.2023 – 15.11.2023

4 ja enam osalejat 159 EUR

2-3 osalejat 199 EUR

1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Osalemist sündmusel ja esinejate elektroonilisi materjale, lõunasööki ja kohvipausi

Sündmusele registreerimise tähtaeg: 15. november 2023

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele

Lisainfo konverentsi kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 15. novembrit 2023, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.