q TurundusTreff: Sündmusturundus ja ürituste korraldus- koolitajad | TurundusTreff Skip to main content

KOOLITAJAD

Raul Rebane

Raul Rebane

Raul Rebane on suure tele- ja koolitajakogemusega meedia- ja kommunikatsiooniekspert. Ta on Eesti esimene “päris rääkija”, kes on kirja pannud metoodilise õpiraamatu, mis aitab valmistuda meediasuhtluseks.

Raul Rebane on raamatu “Hirmust eduni – Meediasuhtluse 8 reeglit” ja mitme teise meediasuhtluse raamatu autor. Raamat aitab vähendada teiste ees lolliksjäämise riske ja suurendada targakspidamise võimalusi.

Indrek Maripuu

Indrek Maripuu on ettevõtja ja koolitaja, kes on veendunud, et ettevõtete ja inimeste edu aluseks on pidev leiutamise ja otsimise seisund.

Indreku koolituste peamine fookus on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine. Oma kogemustele ja rahvusvahelistele metoodikatele tuginedes on Indrek kokku pannud unikaalse metoodika, mis aitab treenida out-of-box mõtlemist – ta teeb selle põhjal koolitusi ja nõustab organisatsioonide arendus- ja tootearendusprojekte.

Neeme Kari

Neeme Kari on üritusturundusagentuuri HYPE üks asutaja ja loovjuht ning organisatsioonikultuuri ja tööandjaturunduse strateeg. Lisaks maailma TOP 15-ne hulka kuuluva A-kategooria filmifestivali PÖFF endine tegevjuht ja praegune juhtkonna liige, arendusjuht ja juhtkonna nõustaja.

Tema rolliks on tänaseks kujunenud ennekõike klientidele arengupartneriks olemine – sealhulgas ettevõtte väärtuste ja visioonide rakendamine päris ellu, et see ka tegelikkuses inimestele korda läheks. Hea vibe-i disainer.

Peale 1999 aastal Londonist ülikoolist naastes (olles lõpetanud Hospitality Management and Organisational Culture BA), viis töö teda Tallinna kiiresti arenevasse turismitööstusesse, täpsemalt hotellindusse (Reval Hotels, Scandic Hotels), kust sai alguse väga mitmekülgne ja põnev karjäär.

Olavi Andla

Olavi Andla juhib ettevõtet Blue Drum, mille peamine eesmärk on, et klient kogeks midagi sellist, mida ta varem pole kogenud. Peamiselt on Blue Drum kliendid välismaalased.

Olavi on ettevõtte loov hing, kes pakub välja rohkem ainulaadseid ideid kui Google!

Veiko Valkiainen

Veiko Valkiainen, juhtimiskoolitaja ja coach, juhtimiskvaliteedi eestkõneleja ja taskuhäälingu „Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis“ eestvedaja, Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE juhatuse aseesimees

Veiko on ligi 20-aastase juhtimise arendamise alase töökogemusega professionaal, kes keskendub oma töös meeskondade tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Veiko on võtnud endale südame asjaks toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada paremaid tulemusi juhtimiskvaliteedi tõstmise kaudu. Muuhulgas peab ta ka juhtimisblogi “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”, kus ta püüab leida vastust küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Tema vestluskaaslasteks on nii tegevjuhid, juhtimiskoolitajad-konsultandid kui ka tippsportlased.

Hariduselt on Veiko psühholoog, arendanud ennast gestaltterapeudi õppes (Gestalt Institute of Scandinavia, Taani) ning viimati ka coach’i väljaõppes (Erickson Coaching International, New York.) Ta on viinud aastate jooksul läbi hulga juhtimisalaseid koolitusi, seminare ja esitlusi, kus on osalenud sadu juhte. Tal on mitmekülgne töökogemus erinevatest ettevõtetest, sh Eesti Energia AS, Rahandusministeerium, Elion Ettevõtted AS (tänane Telia), Eesti Pank, BCS Itera AS, Olympic Entertainment Group AS, MYJAR IT OÜ.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru