KOOLITAJAD

Indrek Maripuu

Indrek Maripuu, Loovusait juhtivpartner ja strateegiakonsultant

Indrek on alates 2001 aastast aidanud Eesti organisatsioonidel panna kokku sadu äriplaane, tasuvusanalüüse ja strateegiaid. Selle töö raames viis ta läbi sadu ajurünnakuid erinevates organisatsioonides ja sealt teda hakkaski huvitama, kuidas inimene mõtleb ning kuidas on võimalik mõtlemist suunata teistest erinevale rajale ja olla seeläbi konkurentidest nutikam.

Indreku peamine fookus on strateegiline planeerimine ja mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine.

Kristel Vene

Kristel Vene

Kristel Vene, lõhnateadlane
Kristel Vene on riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija, õppekomplekt „Seiklused lõhnade ja maitsete maailmas“ autor ning toidutööstusele suunatud maitsevigade andmebaasi FLAVODATA asutaja. Oma teadmisi ja oskusi rakendab Kristel hetkel nii ettevõtluses kui Taltech toiduteaduse vanemlektori ning Loodusteaduskonna müügi- ja turundusspetsialistina.

Olavi Ruhno

Olavi Ruhno

Olavi on WOW Events looja, tegevjuht ja masust läbiviija. Kui üritusi ei korralda, siis õpetab üliõpilasi Tallinna Ülikoolis.

Brit Mesipuu

Brit Mesipuu, sotsiaalmeedia ekspert. Brit on turundusega seotud juba üle 15 aasta. Kokkupuuteid erinevate ärivaldkondade ja reklaamiväljunditega on tal olnud palju.

Praegu teeb Brit koolitus- ja konsultatsioonitööd erinevate ettevõtetega alates autokoolist, lauamängudest ja promokingitustest lõpetades lastetoitude ja majade müügiga.

Lisaks tegeleb Brit turunduse teemaliste artiklite kirjutamisega, samuti on ta populaarne esineja koolitustel ja konverentsidel. Avalike koolituste pagas ulatub 50 lähedale.

Jaana Ojakäär

Jaana Ojakäär, Loovuskohvik

Jaanal on magistrikraad andragoogikas ning ta on tegutsenud koolitusvaldkonnas tänaseks üle 13 aastat. Need aastad on olnud tihedalt seotud erinevate sündmuste ja koolituste väljatöötamise, turundamise ja elluviimisega. Jaana on asutanud koolitusfirma Loovuskohvik ja peab lisaks sellele turundusjuhi ametit Holistika Instituudis.

Jaana on olnud mitme ajakirja juures kaasautor ja kirjutanud inimeste loova enesekindluse jõustamiseks raamatu “Loova elu teejuht”.

Taavi Puuorg

Taavi Puuorg on lõpetanud TLÜ rekreatsioonikorralduse eriala nii bakalaureuse- ja magistriõppes. Samuti on Taavi suurte kogemustega ürituste korraldaja, samuti õhtujuht.

Taavi eesmärgiks on leida igal sündmusel see õige ja mõnus atmosfäär, mis pakub sündmuse läbiviijale vajaliku meelerahu. Lõbus ja mõõdukalt hoogne sündmus on olnud aastaid Taavi motoks ja lähtepunktiks.

Soovin antud koolitusel osaleda

Registreeru