GOOGLE ADS KOOLITUS

Turundustreffi meistriklass

25.05.2022, Zoomi veebikeskkond

Kas soovid Google Ads´i kampaaniatega tulemusi saavutada ja kliente juurde võita?

Meie praktiline Google Ads koolitus sobib sulle kui soovid oma oskusi täiendada ja ise Google Ads´i kampaaniate haldamisega hakkama saada. Samuti on koolitusest abi neile, kes ostavad Google Ads´i teenust sisse ja tahavad teada, mida oma partneritelt nõuda.

Kellele Google Ads koolitus mõeldud on?

 • Koolitusest saavad praktilisi teadmisi need, kes tahavad ise internetiturunduse kampaaniaid hallata.
 • Koolitusest saavad kasu erinevate tasemete juhid, kelle ülesanne on tagada internetiturunduse kampaaniate tulemuslikkus.
 • Jagatavad teadmised sobivad väiksematele ja keskmistele ettevõtetele oskuste parandamiseks.
 • Google Ads undmine aitab aru saada, mida suuremate organisatsioonide puhul partneritelt või alluvatelt oodata.

Google Adsi koolituse teemad:

 • Kampaaniate loomine ja seadistamine selliselt, et saaksid Google Ads´ist maksimaalset kasu. Koolituse tulemusena tead, millistes kohtades on vaja vaikimisi seadeid muuta selleks, et konkurentidest paremaid tulemusi saada.
 • Märksõnade haldus ja optimeerimine on palju rohkemat, kui lihtsalt vajalike sõnade välja otsimine ja kontole lisamine. Suurem osa turundajatest toimetab märksõnadega valesti. Peale koolitust tead, kuidas reklaamieelarvet oskuslikult hallata.
 • Reklaamide loomine ja testimine on üks kiiremaid võimalusi Google Adsi tulemuste parandamiseks. Tihti turundajad ei tea, kuidas seda teha ja paljud nendest, kes teavad, teevad seda valesti. Peale koolitust tead, kuidas reklaame luua ja testida ning reklaamide optimeerimist analüüsida ja seadistada.
 • Reklaamilaiendite (ad extensions) efektiivne kasutamine aitab su reklaamid konkurentidest paremaks teha. Peale koolitust tead, mille abil muutuvad reklaamid paremini nähtavaks ja klikitavamaks ning millised on viimase aasta jooksul lisandunud uued reklaamilaiendid.
 • Otsingukampaaniate haldamine on regulaarne tegevus, millega saavutad püsivalt head tulemused. Koolitusel saad teada, kui sagedasti ja mida pead otsingukampaaniate puhul jälgima.
 • Google reklaamivõrgustik on üha olulisem Google Adsi osa. Aitame sul aru saada, millistel juhtudel ja valdkondades on Google bännerivõrgustik heaks turunduskanaliks. Koolitusel saad teada kuidas luua ja sihtida toimivaid bännerreklaame Google Adsis.
 • Remarketing listide loomine ja kasutamine aitab saavutada oluliselt paremaid tulemusi Google bänneritega töötamisel. Koolituse tulemusena saad sihtgruppide abil täpsemalt häälestada oma otsingureklaamide nägijate valikut. Samuti tead, kuidas Google Ads ja Analytics käsikäes aitavad sul paremini oma veebikülastajaid klientideks muuta.
 • Tulemuste mõõtmine (tehingud/conversions) on kõige olulisem Google Ads´i osa. Koolitusel saad teada, kas kampaaniad toimivad tulemuslikult või on vaja tegeleda nende optimeerimisega. Samuti tead, kuidas seadistada oma veebilehte ja Google Ads´i nii, et teaksid, kas kampaaniatele panustatud eelarve toob tulemust või on vaja midagi muuta.
 • Lisaks käime üle mitmed muud Google Ads´i peensused ja anname ülevaate kasutajaliidese olulisematest osadest. Tänu sellele tunned end pärast koolituse läbimist kindlamalt ja saad kohe oma kampaaniaid paremaks muuta.

Kasu koolitusest

Koolitus baseerub praktilisel kogemusel ja on pikitud paljude näidetega. Nii on sul pärast koolituse läbimist omandatud järgmised tehnikad:

 • Märksõnade analüüs ja optimeerimine
 • Oskad kampaaniate puhul panna paika õiged seaded
 • Kuidas luua reklaame, mis panevad huvilise neil klikkima
 • Kuidas optimeerida reklaamide sõnumeid
 • Tead, mida otsingukampaaniate puhul optimeerida
 • Saad aru bännerivõrgustiku kasutamise põhimõtetest
 • Oskad kasutada reklaamilaiendeid
 • Tead kuidas panna tööle tulemuste mõõtmine
 • Õpid selgeks remarketing listide loomise ja kasutamise

Tänu Priidu koolitustele saan detailideni aru, kuhu ja kuidas raha paigutada, et see ei läheks tuulde. Koolitused on praktilised ja täis väga kasulikke näiteid, mida on lihtne enda toote/teenusega võrrelda ja neis vastavaid seoseid enda alaga näha. Koolitus on maksimaalselt kasulik neile, keda tõesti huvitab Google Ads enda kasuks tööle panna. Koolitused on alati meeleolukad ja igav pole iialgi. – Jaanika Järvlepp, Škoda Laagri turundusspetsialist

NB! Kui osaled mitmes TurundusTreff Meistriklassis, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

Kirjuta meile soovist saada Internetiturunduse Asjatundja Tunnistus info@turundustreff.ee

KOOLITAJAD

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas omab 20 aastast kogemust turunduse ja müügi alal. Juhtinud reklaamiagentuuri, digiagentuuri ja veebiettevõtteid. Suurepärased teadmised internetiturunduse valdkonnas: turundusstrateegia, tarbija mõjutamine veebis. Koolitanud tuhandeid inimesi isiklikult. Läbi artiklite jõudnud rohkem kui miljoni lugejani üle maailma. Ta on internetiturunduse praktik ja konsultant, Dreamgrow Digital strateeg

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Koolitusele registreerumine kuni 04.05.2022
üle 4 osaleja 119 EUR
2-3 osalejat 149 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 05.05.2022- 18.05.2022
üle 4 osaleja 149 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist veebikeskkonnas, elektroonilisi materjale.
Registreerimise tähtaeg: 18.05.2022

Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisaküsimused koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 18.05.2022, siis tagastatakse 80% osavõtutasust

NB! Mitmes TurundusTreff koolitusel osalemisel, pakume hinnasoodustusi! Küsi pakkumine info@turundustreff.ee

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.

PROGRAMM

9.45.-10.00. Registreerumine 
10.00. -12.00 I sessioon
12.00.-12.45 Lõuna
12.45.-14.15 II sessioon
14.15.-14.30 Kohvipaus
14.30.-16.00 III sessioon