Skip to main content

Linkedin koolitus turundajatele ja müüjatele

Kuidas Linkedini turunduskanalina hästi tööle panna?

08.11.2022 Hestia Hotel Europa konverentsikeskuses või Veebikeskkonnas

Sotsiaalmeedia rolli ja efektiivsust mistahes ettevõtte turunduskommunikatsiooni kontekstis ei pea enam kellelegi tõestama – see on tulnud, et jääda. Milline kanal sotsiaalmeedia maastikul on aga LinkedIn ja mis juhul ning kuidas seda kasutada, on paljudele veel ebaselge.

LinkedIni teatakse enim kui personaliotsingu ja HR’iga seotud platvormi.  Seda et LinkedIn on üks efektiivsemaid B2B turunduse kanaleid, parim üksikisiku professionaalse arengu ja profiili esitlemise kanal, otsene B2B müügikanal jpm, sellest väga palju ei teata.

Koolituse eesmärgiks on igakülgselt tutvustada LinkedIni platvormi nii, et kõigil osalejatel sõltumata oma taustast ja tasemest tekiks ülevaade sellest, mida LinkedIni abil saab teha; kuidas olla seal esindatud üksikisiku, ettevõtte või mistahes organisatsiooni tasemel; milliseid tulemusi oodata ja kuidas neid saavutada. 

Koolitusel käsitletavad teemad:

 • LinkedIni kui kanali ülevaade, võrdlus teiste sotsmeedia kanalitega, eripärad, eelised ja puudused.
 • Üksikisik LinkedInis – milline on hea konto, mis sellel peaks tingimata olema ja kuidas üksikisikuna olla nähtav/leitav ja ka ise leida endale olulist sisu. Tasuta ja tasulise konto vahed.
 • Ettevõte LinkedInis – ettevõtte profiili elemendid ja funktsioonid, milline on hea ettevõtte konto, kuidas toimetada mitmekeelse sisuga erinevatel turgudel, milleks kasutada Showcase lehte, jpm.
 • Turundamine LinkedInis – ülevaade võimalustest ja toodetest, enamlevinud praktikad ja strateegiad, eesmärgistamine ja tulemuse mõõtmine ja tõlgendamine.
 • B2B müük LinkedInis – mis on Sales Navigator, milleks see hea on ja kuidas see enda kasuks tööle panna.

Koolitusel osalenu saab:

 • täieliku ülevaate sellest mis kanal on LinkedIn ja kuidas see teiega seostub
 • praktilisi näpunäiteid ja soovitusi, kuidas üles ehitada oma konto ja kuidas LinkedIni kui sotsiaalmeedia kanalit parimal moel tarbida
 • teada, miks ja kuidas teha ettevõtte konto, kuidas see struktureerida
 • teada, millist sisu LinkedIni toota ja kuidas kontot arendada ning panna see teenima ettevõtte eesmärke
 • täieliku ülevaate turundus- ja müügivõimalustest LinkedInis
 • praktilisi teadmisi sellest, kuidas nii sisuliste kui tehniliste vahenditega LinkedIn´is  ise alustada ja millele tähelepanu pöörata

Koolitaja on Matis Metsala, Adform A/S Balti müügidirektor, koolitaja ja kogenud digiturunduse professionaal

KOOLITAJA

Matis Metsla

Matis Metsala

Matis Metsala töötab rahvusvahelises digitaalmeedia ettevõttes Adform, Balti müügidirektorina. Varasemalt töötas Matis HTTPool Balticsi Eesti maajuhina, mis omab ka Balti riikides Twitteri ja LinkedIn’i sotsiaalvõrgustike reklaamimüügi eksklusiivõigust. Matis on töötanud turunduse ja turunduskommunikatsiooni alal alates 1996. aastast, olnud Delfi käivitanud meeskonna liikmena Eesti veebireklaami turu sünni juures, olnud nii agentuuri, meediakanali kui kliendi positsioonis. Viimased kümmekond aastat toimetanud ka koolitaja, konsultandi ja nõustajana turundusküsimustes. Vabal ajal kirjutab ja esitab muusikat ja tegeleb audioproduktsiooniga.

HINNAKIRI

Hinnakiri (hinnad ühe osaleja kohta):

Koolitusele registreerumine kuni 21.10.2022
4 ja enam osalejat 119 EUR
2-3 osalejat 149 EUR
1 osaleja 199 EUR

Koolitusele registreerumine perioodil 22.10.2022 – 01.11.2022 
4 ja enam osalejat 149 EUR
2-3 osalejat 199 EUR
1 osaleja 249 EUR

Hindadele lisandub KM 20%

Osavõtutasu sisaldab: Koolitusel osalemist, koolitaja elektroonilisi materjale, saalikoolituse puhul ka lõunasööki ja kohvipausi

Registreerimise tähtaeg: 01. november 2022
Tasumine: Tasumine toimub vastavalt esitatud arvele
Lisainfo koolituse kohta e-posti aadressil info@turundustreff.ee

Loobumine: Loobumisest palume teatada kirjalikult. Kui loobumisest on teatatud peale 01. novembrit 2022, siis tagastatakse 80% osavõtutasust.

 

NB! Kui soovid ise osaleda või Sinu kolleegil oleks vaja osaleda mitmel Areng.ee või TurundusTreffi  koolitusel, siis palun kirjuta info@turundustreff.ee, et saaksime teha konkreetse soodushinna pakkumise.

Areng.ee ja Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on ka Töötukassa koolituskaardi partner.PROGRAMM