q Online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogramm 2024 | TurundusTreff Skip to main content

Online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogramm

Saavuta internetiturunduse teadmistes uus tase

Meil on heameel kutsuda Sind osalema online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogrammi, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad terviklikumalt omandada teadmisi digiturunduse olulisemate teemade ja tööriistade kohta.

Online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogrammi teemad

 • Online-koolitusi on kogumahus 72 tundi ja kõiki teemasid käsitleme terviklikult
 • Online-koolitustel saad õppida ajast ja kohast sõltumatult 24/7 kahe kuu jooksul
 • Online-koolitusel saad õppida täpselt omas tempos, nii kiiresti või aeglaselt kui ise soovid, videoloengut ning õppematerjale korduvalt ja korduvalt vaadates
 • Koolitused toimuvad virtuaalkoolitustena Zoom.us ja internetiturundus.ee veebikeskkondades

Mida teab Online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogrammi läbinu rohkem

 • Oskab kasutada kaasaegseid internetiturunduse ja sotsiaalmeedia kanaleid (Google Ads)
 • tunneb otsimootorite võimalusi, et oma veebileht teha otsimootorite kaudu paremini leitavaks (SEO)
 • teab turundustegevuste analüüsimise ajakohaseid vahendeid (Google Analytics)
 • teab kuidas efektiivselt Facebookis relaami teha (Reklaam Facebookis)
 • teab Meiliturunduse põhitõdesid (Meiliturundus)
 • või teab kuidas internetiturunduse tegevusi planeerida ja erinevate kanalite vahel jaotada või kuidas WordPressi tehniliselt hallata (WordPress) või teab müügi suurendamise võimalusi (Growth Hacking ja CRO müügis) või teab internetiturunduse põhilisi kanaleid (Internetiturundus algajatele) või teab kuidas luua E-poodi  Woocommerce ja WordPressiga või teab kuidas E-poe kaudu mõjusamalt müüa ja kliendisuhteid arendada.

Neile, kes programmi läbivad, väljastame Internetiturunduse Asjatundja Tunnistuse.

Arenguprogramm on tasuline ja maksab 1500€+km.

Turundustreff digiturunduse koolitustel osalejatele on ligipääs turundajate kogukonda “Digiturunduse Mastermind” Facebook’is. Kogukonnas saad kolleegide ja koolitaja Priit Kallasega kogemusi vahetada, enda küsimusi esitada ja nendele vastuseid leida.

Küsimuste korral palun kirjutage emailile info@turundustreff.ee. Vastame Teile kiiresti.

Priit Kallas, koolitaja

Urmas Kõiv, TurundusTreff.ee asutaja ja juht

KOOLITAJA

Priit Kallas

Priit Kallas

Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Ta on tegelenud internetiturundusega 25 aastat. Priidu igapäeva töö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta igapäevaselt kokku puutub.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised.

Tema käe alt on läbi käinud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui ka paljudesse välisriikidesse Euroopas ja Ameerikas.

Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 500 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega.

Priit avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 10 miljoni inimese nii Eestis kui maailmas.

Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates “Digiturunduse praktikum.”

Õppijate tagasiside Priit Kallase koolitustele

Priit Kallase SEO-teemaline koolitus on ehe näide täiuslikust teema valdamisest. Näited on kõik elust võetud ning praktikas proovitud. Koolituselt saadud infot hakkas Photopointi interneti turunduse meeskond juba samal päeval kasutama! – Urmas Kiisk, juhatuse liige, Photopoint.ee

Sain Priit Kallaselt suurepäraseid nippe SEO tegemiseks. Peale koolitust suutsin ettevõtte Google otsingutulemustes esimeseks saada tugeva konkurentsiga valdkonnas. Olen väga rõõmus ja tänulik. Aitäh! – Ave Ehasalu, juhataja, Turundusekspert OÜ

Kui soovid reaalselt kasutatavaid soovitusi ja parendusideid, siis Dreamgrow peaks olema Su esimene valik. Räägitakse asjast nii nagu nad on, miks nad on ja mida Sa tegema peaks, et nad paremaks läheks. – Svea Lillepalu, Baltic Tours AS

HINNAKIRI

Online Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogramm maksumus on 1500€+km (hind ühe osaleja kohta) ja tasumine toimub arve alusel, mille Sulle peale registreerumist saadame.

Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogramm online keskkonda on osalejal ligipääs ööpäevaringselt 2 kuu jooksul alates e-kooli tellimisest ja arve tasumisest.

Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogrammonline keskkonda ligipääsu juhend

 • Kui oled Koolitusele registreerunud, siis väljastame Sulle arve. Kui oled korraldanud arve tasumise, siis saadame Sinu meilile täpsemad juhised, kuidas Koolituse online keskkonda siseneda…. Samuti saadame Sulle siis ligipääsu paroolid.
 • Töötukassa kaudu osalejatele on koolituskeskkonda sisenemiseks vajalik Töötukassa poolne kinnituskiri.

Lisaküsimuste korral kirjuta: info@turundustreff.ee

Koolituse läbinutele väljastame Internetiturunduse Asjatundja Arenguprogrammi Tunnistuse

Turundustreff.ee juriidiline isik Koiv Invest OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.
Töötukassa toetusvõimalustega saate tutvuda tootukassa.ee veebis.
Meie koolitustega, mis on kajastatud Eesti Töötukassa veebilehel, saab tutvuda SIIN!